Par konferenci

Par konferenci

Spēļu biznesa t.sk. sporta totalizatoru ilgtspējīga pastāvēšana ir iespējama tikai nozarei un valstij kopīgi rūpējoties par to, ka tās sniegtie pakalpojumi tiek piedāvāti atbildīgā veidā un vidē. Latvijā pirmajā konferencē, kas veltīta godīgas un atbildīgas spēles izaicinājumiem sportā un izklaidē, runāsim par to kā pasargāt spēlētājus no nevēlamam sekām, kas saistītas ar pārmērīgu aizraušanos ar azartspēlēm, un riskiem, kas asociējas ar spēļu rezultātu ietekmēšanu un godīgas spēles principu pārkāpšanu.

Šī gada konference norisināsies 19. oktobrī, RTU Zinātnes un inovāciju centrā, Ķīpsalas ielā 6A, taču sekot tai līdzi un uzdot sev interesējošus jautājumus varēs arī tiešsaistē Facebook @WilliamHillLv lapā un Youtube kanālā @WilliamHillTV.

Šī gada konference jau trešo reizi vienuviet pulcēs jomas ekspertus, lai veicinātu atklātu sarunu par riskiem, kas saistīti ar pārmērīgu aizraušanos ar azartspēlēm, un jautājumiem, kas skar godīgas spēles principu aizsargāšanu sportā. Konferences organizatori – interaktīvo azartspēļu operators William Hills Latvija un Latvijas Futbola federācija – iestājas par šīs problemātikas aktualizēšanu un risināšanu kopīgiem spēkiem, par galveno mērķi izvirzot informētību un atbildību.

Apmeklētājus šogad uzrunās:
– “Pafbet” atbildīgas spēles menedžere Jenna Ēkstrema (Jenna Ekström)
– Nozares eksperts, azartspēļu tehnoloģiju izstrādātājs Kristofers Hāgstets (Christofer Hagstedt)
– Portugāles Futbola federācijas drošības un godīgas spēles speciāliste Rute Suareša (Rute Soares)
– Moldovas Futbola federācijas sporta likumu padomniece Natālija Čiriaka (Natalia Chiriac)

💡 Konferenci šogad atbalsta un tajā piedalīsies arī slavenais latviešu hokejists Sandis Ozoliņš un Latvijas basketbola leģenda Valdis Valters.

📍 Reģistrējies šeit līdz 15. oktobrim – 
https://ej.uz/godigi-un-atbildigi